Kontakt

Lærere på Ryparken Lille Skole

Inger Torbensen, klasselærer i 3. klasse

inger@ryp.dk

Steen Christensen, klasselærer i 1. klasse

Steen@ryp.dk

 

Anne Jacobsen, klasselærer i 2. klasse

anne@ryp.dk 

 

Christian T.L. Hansen, lærer i matematik 3. og 5.kl., nt bh.kl.-3. kl. christian@ryp.dk 

 

 

 

 

 

Rebecca Sørensen, Klasselærer i 6. klasse rebecca@ryp.dk 

 

Jimmy Hvitfeld Rasmussen, klasselærer i 4. klasse

jimmy@ryp.dk

Judy Hargreave, klasselærer i 5. klasse

judy@ryp.dk

Anette Holm, klasselærer i 7. klasse

anette@ryp.dk

Britt Haslund, madholdslærer

britt@ryp.dk

Louise Nathansen, lærer i musik og teater

louise@ryp.dk

Mads Borgwardt, viceskoleleder

mads@ryp.dk

 

Steffen Lynge, pedel

steffen@ryp.dk

Ulla Mose, støtte og SFO

ulla@ryp.dk

   

Casper Bartels, Matematiklærer  4.,6. og 7.kl.                                               casper@ryp.dk